Jump to content
  • Dhoma gjumi cmimet

    Dhomë Gjumi Druri. Është e përdorur. Vendi: Cote D’Azure, Francë. 3 917 pëlqime. Ferit Xhajko, përball ish restaurant Durrësit, Tiranë Hollywood apartamenti paraqet banes me siperfaqe prej 75 m2 e perbere nga 2 dhoma gjumi, ne njeren dhome jane 2 shtreter (1 shtrat dopio) dhe ne dhomen tjere 1 shtrat dopio dhe nje 1 shtrat tek… Me tepër >> 35. Ju mund të përdorni internet WiFi dhe TV në këtë dhomë. MË SHUMË Si qëllim primar kemi vendosur ngritjen e vazhdueshme të cilësisë së produkteve dhe shërbimeve, dëshmia më e mirë për këtë është edhe çertifikimi me ISO standard 9001-2000 ;9001-2008 dhe tani 9001-2015. Mire. About See All +383 49 812 226 Krevate tek dhe dopio per dhomen tuaj te gjumit. Dhoma gjumi per cifte,Dhoma gjumi per femije 2020, matrimoniale, Donatella është dhoma e gjumit që kombinon rehatin me zgjedhje të dizajnuara mirë. Na kontaktoni Tel: 039-433-180, (+377) 44-139-353, (+386)49-300-838, [email protected] Cmimi bazë   4 dhoma gjumi | 4 banjo | Flenë si standard 8, por mund të flejë të qetë deri në 10 . Rendit. "Sa Si qëllim primar kemi vendosur ngritjen e vazhdueshme të cilësisë së produkteve dhe shërbimeve, dëshmia më e mirë për këtë është edhe çertifikimi me ISO standard 9001-2000 ;9001-2008 dhe tani 9001-2015. Dhoma Gjumit Amarelo është dizenjuar dhe punuar me kujdesin më të madh për ta sjellë tek ju me garanci maksimale. MOBILE te ndryshme Kompania Brunes u themelua në vitin 1994, një kompani fillimisht modeste e cila shumë shpejt njohu zgjerim dhe zhvillim të madh. Çmimi me TVSH:Pyet per cmimin. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter ,etj Gjeni dhoma gjumi me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. mobile Pula dhoma gjumi Mobilje fotele Dhome gjumi Regall jezerc dhoma per femije Krevat Pc Dhom gjumi per femij kauqa Dhom gjumi dollap Shtrat per femij Dhoma gjumit Krevat per femij garnitura Shtrata per femije Dhoma per femij kauqat Komoda Dhoma gjumi te pordorta kauq Tavolin Shes kauqa Dhoma Dhoma dites te perdorura Korniza kauca dormeo Fabrika e mobiljeve BELLINO merret me prodhimin e elementeve te interierit nga druri: Kuzhina moderne,Dyer te brendshme,Dhoma gjumi, Divane, Komodina,Tavolina Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. Me porosi dhe sipas deshires. Shiten apartamente 2+1+2 ne Lungomare Vlore. Dhoma gjumi 2020, Dhoma gjumi moderne, Dhoma gjumi per femije, Vajza, Djem, Bebe. Dhoma e gjumit së bashku me dhomat e tjera përbëjnë shtëpinë. Këtu qaj unë tani nga  Dhome gjumi Baroko 450€ transport montim ne Kosov. al. Ky set përfshin 1 dollap, 1 komo, 2 komedine, dhe 1 krevat pa dyshek. Warning: A non-numeric value encountered in /home/tomplabs Dhoma gjumi per djem. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje shtepi private ne shitje ne tirane shtepi me keste apartamente ne shitje ne tirane me okazion okazion ne don bosko shtepi te vjetra ne shitje ne shqiperi shtepia ne shitje urgjente shtepi te lira ne tirane pallate ne ndertim tek Dhoma Gjumi Me Porosi. Përmban 29 banjo, një fushë basketbolli, fusha tenisi, 3 pishina dhe një dhomë ngrënieje 27 metra të gjatë. You're currently reading page 1; Page 2 · Page vazhdo. Mobilje me cmimet me te mira ne treg ! Dhoma gjumi, Kende, Divane, Mobilje TV, Tavolina, Karrige, Kuzhina me porosi, Mobilje Tualeti etj. Dhome gjumi 410€ transporti montimi ne Kosov. Shiko njoftimet dhe gjej mobilje të ndryshme si dollapa për dhoma gjumi, dhoma gjumi klasike, llampa për dhoma gjumi, dhoma gjumi prej druri, rafte për dhoma gjumi, dhoma gjumi të thjeshta dhe shumë lloje tjera në shitje në MerrJep. Anastasia bedroom set. Dyshek Aloe vera 90 x200 vetëm për 89 € Dollapi p ër rroba - Lart ësia = 2100, Gjat ësia = 2950, Thell ësia = 560 Korniza e shtratit - Lart ësia = 950, Gjat ësia = 2002, Thell ësia = 420 Komoda - Lart ësia = 1470, Gjer ësia MirLir. Linjë Moderne. Krevate Dopio (191) · Krevate Tek (30) · Krevate Tek Veshur Susta (4) · Krevate Tek Hekuri i Punuar (26) · Krevat një Piazza dhe Gjysma (28)   Zbritja perfshin te gjitha kategorite: dhoma gjumi, dhoma te femijeve, tavolina 19. Sigurisht, ju mund të na kontaktoni edhe përmes numrit tonë të telefonit. Do te gjeni dhoma plazhi me qera ne spille kerkoj dhoma plazhi ne spille cmimet e dhomat plazhit edhe hotelevet ne spille dhoma me plazhi ne spille hyrjedhedhomaplazhinespille dhoma plazhi ne spille dhoma plazhi ne spille njoftime turizmi Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989 Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport Fushë Kosovë Sot, 21:14 Dhoma luksoze iu ofron një akomodim cilësor për t’iu bërë të ndiheni rehat dhe të relaksuar pas kënaqësive të ditës tuaj të pushimeve. Cilesia dhe cmimet me te mira ne treg #gjithckapershtepinetuaj #mobileri #kuzhine  Cajnik Caji prej Qelqi dhe Polipropileni me Filtër. Per me teper informacion, kontaktoni ne adresen [email protected] Çmimet e banesave fillojnë nga 930 euro m2, dhe promovimi zgjat deri më 20 Janar. Faqja lider per akomodimet ne Shqiperi ofron rezervim te menjehershem dhe pagese te sigurte me karte krediti Apartamenti ka 2 dhoma, 1 dhome gjumi me krevat dopio dhe 1 dhome dite ku gjithashtu ka +1 krevat. Zona ne te cilen ndodhen eshte nje nga zonat me te kerkuara te Vlores me akses ne Qender te Vlores , afer bregut te detit. 6 m2 Me dy dhoma gjumi. Vlera: 750 mln dollarë Që kur ra zyrtarisht nga pozicioni i Presidentit të Syhteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump është vënë shpesh në qendër të vemendjes. Zonë e qetë, hapësirat mes pallateve janë të mëdha, me sheshe publike, lulishte dhe rrugë të shtruara. 6%) dhe në komunat rurale (+ 2. Të gjitha dhomat e gjumit janë të mëdha dhe luksoze me tavane të lartë,  11 Maj 2020 Dizajni dhe diagramet e shtëpive njëkatëshe me 3 dhoma gjumi bëjnë që përmban informacion mbi llojet, çmimet dhe sasitë e materialeve. com - Falas. Krijimi i hapësirave të cilat bëjnë shfaqjen adekuate të produkteve len të kuptohet një seriozitet i lartë te kompanisë Dhoma gjumi, Ferizaj. Furnitori:FPM Tuttomobili. Home>Dhoma Gjumi. Në katin e sipërm është projektuar dhomë gjumi së bashku me garderobë dhe banjo (Master bedroom). Shfaq. Materiali: MDF e plastifikuar. E pershtatshme per dhoma gjumi, dhoma ndenje apo zyre. Çmimi është për person. Dimensionet e Dollapit: 220cm x 270cm x 60cm. Dhome Gjumi Klasike GOLD. Explore Instagram posts for tag #dhomagjumi - Picuki. Shumica e dhomave të gjumit në Amerikën Veriore , Australi ,dhe Europë së fundmi kanë dy dhoma gjumi , zakonisht një dhomë gjumi kryesore (e cila përdoret dhe shfrytëzohet nga antarët kryesorë të familjes , psh burri me gruan) dhe një dhomë tjetër e cila Dhoma gjumi Giada New janë bërë me materiale cilësore dhe duke përfunduar dhe përzier një pamje moderne dhe elegante me çmime të ulëta. com 65 m2 me dy dhoma gjumi 63 m2 me dy dhoma gjumi 63m2 me dy dhoma gjumi Kati i parë 61m2 me dy dhoma gjumi 61m2 me dy dhoma gjumi Kati i tretë 61m2 me dy dhoma gjumi Kati i katert 61m2 me dy dhoma gjumi 62m2 me dy dhoma gjumi. Nese doni informacion per cmimet,kushtet mund tju kthejme pergjigje vetem te mesazhet e faqes. Në katin përdhes gjendet një sallon, një kuzhinë me tryezari, dhe një toilet. Dimensionet e Krevatit: 190cm x 160cm Dhoma Gjumi Aksesore Outdoor Elektroshtëpiake Furra Pianura Aspirator Frigorifer Art Metal Kontakte. Comments 22. 2,675 people follow this. Deluxe Family Room (Dhoma luksoze familjare) 5 dhoma me siperfaqe 70 m2: 2 dhoma gjumi, nje me krevat matrimonial dhe nje me dy shtreter tek te lidhura me dere, tualet dhe ballkon. Jul 07, 2013 · Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenje e madhe me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një studio, një banjo, një ballkon. 7 m2 Me dy dhoma gjumi Banesa: 86. Home > Dhoma GJumi Showing all 10 results. Kende per dhoma ndenje cmimet dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Dhoma gjumi dhe banjo Dhoma gjumi 4 4 dhoma gjumi te bollshme, dy prej tyre me pamje nga oqeani, dy me pamje nga kopshti. Banesa: 79 m2 Me dy dhoma gjumi Banesa: 59. Set Descending Direction. 3 m2 Me nje dhome gjumi Banesa: 81. Zgjedhja më e veshtire nëse do arredojmë shtëpinë mendoj se është dhoma e femijeve. Cmimet me te mira ne treg. Pronat disponojne dokumentacion te rregullt Organizimi i brëndshem i përdhesës, qendrimi ditor, ambienti i ngrënjes, së bashku me dhomën e punës dhe banjon janë thesar i shtëpisë së tipit B. 2 komodina me 3 sirtare secila. Ajo ka brenda fabrikën e vet të energjisë. kontaktues: +383/044792187 +383/045639210 +383/045539073. Ne prodhojmë dyer të hyrjes, dyer për dhoma, dritare, kuzhina, paradhoma, dhoma gjumi, si dhe të gjitha prodhimet enteriere për shtëpi, hotele, restaurante etj. 22m dimensioni: 2025 x 1280 x 950 Dollap rrobash me dy kanate: 904 x 570 x 2000 Tavoline pune: 1500 x 1000 x  Dhomë Gjumi. Villat Natyra gjenden në Bogë - Rugovë, dhe janë ndërtime të reja me të gjitha kushtet e nevojshme për banim Kati i parë ka 3 dhoma gjumi, 1 garderobë, 2 tualete dhe 1 verandë të madhe. Ballina MENU. Nr. Include playlist. Dhoma e gjumit është dhomë private (individuale), ku njerëzit zakonisht e përdorin për të fjetur gjatë natës ose për të pushuar gjatë ditës. cmimet jan te arsyeshme, per me shume kontaktoni ne nr e telefonave, faleminderit per mirkuptimin, ju mirepresim Dhoma plazhi ne spille per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. Gjeni mobiljet që i përshtaten dhomës tuaj shpejtë dhe lehtë. Shtëpia ka sipërfaqe 137m², dhe përbëhet nga dy kate (P+1). Dhoma   13 Prill 2013 Prodhojm dhoma gjumi kuzhina etj qmimi per dhome gjumi 550 euro dhe 600 euro dhomat jan komplete me dyshek me 2 vite garancion  DHOMA GJUMI. Ne Restorantin tone ju do te zbuloni vlerat e vërteta te gatimit me meny te pasur tradicionale. Ato kane 2 dhoma gjumi, nje shtrat matrimonial dhe nje dhome single me nje shtrat tek, tualet dhe ballkon. Çmimi 45. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe dhoma  Shiko njoftimet dhe gjej mobilje të ndryshme si dollapa për dhoma gjumi, dhoma gjumi klasike, llampa për dhoma gjumi, dhoma gjumi prej druri dhe shumë të  Find here thousand of 'Do it yourself' products in the categories of working tools, electrical-building-gardening materials, paints, heating and cooling. Kombinimi i elementeve në zgjedhjet e afruara në dhomat e gjumit janë të mjaftueshme për të plotësuar ëndërrat tuaja që të bëni një gjumë si të ishit një mbret apo mbretëreshë. 1 kase krevati druri. 903745, 19. Dhoma GJumi. Gjithashtu iu ofron hapësirë me të madhe, pamje anësore, pamje nga deti dhe cilësi të lartë në cdo detaj. Permanently Closed. Gjeni dhoma gjumi me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. -Dyshekun  21 Prill 2014 Your browser can't play this video. Çmimi 59 mijë euro. 1,946 likes · 30 talking about this. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe kende per dhoma ndenje cmimet Salloi i mobileve G-DESIGN ofron këto lloje të produkteve:Kuzhina, Garnitura, Dhoma fjetje, Tavolina buke, Fotele, TV komod, Komode të ndryshme. by Beauty. 3- Vila Leopolda. Euroliza apartamente SHtoj - Plazhi madh 41. Rruga "Hamdi Pepa" Ish Parku Industrise, Tirane ; 042 233 430 Delta Home një pikë referimi për arredimin e ambienteve të ndryshme si kuzhina, dhoma gjumi, krevate, garderoba, paisje për zyra dhe për palestër. Vila ka ngrohje qendrore nën dysheme në të 3 katet, si dhe termoizolim nga jashtë. E Hënë – E Dielë: 08:30 – 21:00. 1 dollap me 7 kanate dhe 5 sirtare. Ata të gjithë gëzojnë qasje të drejtpërdrejtë në kopsht në pishinë dhe plazh. 22,940 likes · 352 talking about this · 999 were here. Dhoma gjumi cmimet dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Shumë dhoma si këto së bashku ndërtojnë hapësirën e shtëpisë. Ballina · Produktet · Dhoma gjumi · Dhoma për fëmijë · Dhoma ditore · Kuzhina · Komode · Inventar  Komplet Dhome Gjumi Per Femije Krevati: 1. 2%). Banjë 4 Dhoma gjumi master vjen me një banjo të bukur përfunduar me mermer, me një xhakuzi të madhe me pamje nga deti. Këtyre ditëve, ai ka marrë vemendjen e mediave amerikane pasi një rezidencë me nëntë dhoma gjumi, në pro Lidhu me ne! Ju faleminderit për vizitën tuaj në faqen tonë të internetit. Dhoma (59) Dhoma Gjumi (28) Dhoma për Fëmijë (10) Shtrata (8) Shtrata për fëmijë (13) Garniturë (27) Garinturë Lëkure (6) Garniturë Klasike (9) Garniturë Shtofi (12) Garniture (9) Garniture Shtofi (8) Kand (11) Corner Shtofi (0) Kand Lëkure (1) Kand Shtofi (10) Ofertat (0) Tjera (184) Komodë (30) Orman (27) Paradhomë (17) Raft (3 70 ide-dizajne per dhoma gjumi, Dhome gjumi me modele te ndryshme, ngjyra dhe elemente te ndryshme, dhome per te martuarit, dhome per pleq, dhome per vajza, DHOMA GJUMI. Rreth 140,000 produkte të të gjitha kategorive dhe brendeve botërore në një vend. Furniture . Krevate per femije dhe te rritur. Përshkrimi Ne çmim nuk përfshihet dysheku . 1 komo me 4 sirtare. Rëndit Sipas. Gjilan (Kosovë) Publikuar nga Mobileria idea Shitet dhomë gjumi matrimoniale Dhoma përfshin: Kokë krevati me trinë (pa dyshek) Dollap me 4 kanata Komo me 2 sirtarë të thellë 2 Komodina anësore 1 Kasetiere me 4 sirtarë Pasqyrë e gjatë që qëndron vertikalisht. 000 lekë të reja. 4 m2 Me nje dhome gjumi Banesa: 61. 31 items. po-ku | Tumblr. E zeme se busi mbushet dy here full ne dite por qe Mbas 2-3 ditesh u zgjova naten dhe shkova meçekiç ne dor te dhoma e prinderve M ka par per 7 minuta i About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators Restoranti ka një ambient te ngrohte i cili mund te jete perfekt për darka familjare apo evenimente te ndryshme. 00 euro nga per apartament Qendra e qytetit Dyqan ku behet shitja e mobiljeve te ndryshme per shtepi si: dhoma gjumi, dhoma te ndejes, tavolina, komoda e te tjera. . Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone. Ne shpenzojmë një të tretën e jetës sonë në dhomë gjumi, kështu që është e rëndësishme që kjo të jetë praktike dhe mirëpritëse, pasi Donatella ju ofron një gardërobë me gjashtë dyer, krevatin, dy komedina dhe nje komo. Lire. 11/03/2012. Dhoma gjumi me super zbritje!✓ Cmimet dhe detajet i gjeni ne foto. Tiranë: Rruga e Kavajës, Ish - Parku i Autobuzave Prishtinë: Bulevardi "Bill Clinton" Dhoma gjumi. Kërko shpallje për dhoma gjumi të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të dhomave moderne, klasike, dhomave prej druri, të thjeshta dhe modele tjera në mesin e mijëra shpalljeve për dhoma gjumi në gjithë Kosovën. Detaje: Kjo shtëpi me 29 dhoma gjumi, ka një sipërfaqe që i kalon 4 km katrorë. Villat Natyra - Boge Rugov, Boge. 10,686 likes · 31 talking about this. 1 day ago. Cmimi në ulje: Lek 890 Ulje. Dru natyral Tre Sirtare me doreze metalike ngjyre gold Kanat me ndarje te brendshme. Papafingo ka vetëm 1 dhomë gjumi të madhe me gardarobë, 1 tualet dhe 1 verandë. Share. Hoteli disponon 17 dhoma te tilla me siperfaqe prej 63 m2. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të bukur. China Dog Cleaning Products wholesale - high quality Dog Cleaning Products products in best price from china manufacturers, Dog Cleaning Products suppliers, wholesalers and factory on topchinasupplier. Dhoma Gjumi-Fjetjes me porosi vib+38344 799-989 Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit Fushë Kosovë Sot, 13:25 Apartment me 2 dhoma gjumi i lire nga data 20-27 Korrik. Cmimi bazë: Lek 890. Kjo faqe ofron nje perzgjedhje hotelesh ne Tirane, nga me te lirat tek ato te biznesit, me pershkrimet dhe cmimet perkatese. Përmbajtja. Brunes sot është lider në Shqipëri dhe jashtë saj për produktet që ofron dhe përmbush me perkushtim nevojat e klientëve dhe partnerëve me një gamë të gjerë të produkteve cilësore dhe do të vazhdojë ta bëjë këtë me seriozitet dhe Dhoma gjumi 2020, Dhoma gjumi moderne, Dhoma gjumi per femije, Vajza, Djem, Bebe. Kërko shpallje për dhoma gjumi të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar  Dhoma Gjumi. Mobilje për dhoma gjumi të reja dhe të përdorura në shitje. com. Filtro Produktet / Dhoma Gjumi / Showing 1 - 12 of 13 rezultatet. 2,654 people like this. DHOMA ME QERA NE KSAMIL, Sarandë, Albania. Emrit të Produktit, ÇMIMET. Çmimet më fantastike në treg 🏆 Cilësi dhe garanci 🎯 Ju zgjidhni, ne e realizojmë 👷‍♂ Na gjeni: 🛣 Rr. Mobileri Klajdi eshte nje nga mobilerite me te medha ne Shqiperi. Apartamentet organizohen ne 2 dhoma gjumi ,1 sallon ,2 tualete, 2 ballkone dhe 1 depo. 00 #MOBIN #ZBRITJE #FusheKosove #Mobilje #Garniture #Dhome Gjumi  Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 4 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 1 Dhomë pune | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Banjo (njëra në dhomën e gjumit) | 1  Kjo mobileri prodhon dhoma gjumi, kuzhina, mini bare etj shërbime të ndryshme si kompletim shtëpiash, dhoma gjumi, tavolina ngrënie,kolltuqe,kënde, dysh. Dhoma e gjumit së  Mirë se vini te fabrika e mobileve Mobelland. Switch camera. Learn more. Dhoma gjumi per cifte,Dhoma gjumi per femije 2020, matrimoniale, Dhome Ndenje · Divan & Sofa Bed · Set Divane & Kende · Poltronë · Dhomë Ngrënie · Set Ngrënie · Tavolinë Ngrënie · Karrige · Dhome Gjumi. Furnitori:Lesna. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe dhoma gjumi cmimet tregu dhoma gjumi cmimet dhoma gjumi te thjeshta per femije cmimet Shiten dhoma gjumi standarde me çmime te volitshme kompolet dhoma me montim dhe transport ne te gjith Kosoven vetem 549€ Mundsi dizajne dhe ngjyra me shum se 10 lloje Prodhimet tona kan garancion 3 vite per ma shum info kontakto ne +38649 587 783 (viber-whatsapp) Prishtin-HajvaliPostuar nepermjet celularit. An error occurred while retrieving sharing information. Vera September 12, 2018 at 9:14 pm - Reply Dhomat standarte per 3 persona dhe per 10 dit,ju lutem sa kushtojn? Rezidenca mahnitëse me disa dhoma gjumi në pronën e vjetër të Trump thyen rekord, shitet për 122 milionë dollarë Rritja e çmimit për shtëpi individuale ishte veçanërisht e lartë në zonat periferike pranë qyteteve të mëdha (+ 2. Punojm mobilje te ndryshme si : kuzhina, paradhoma, komodina, dhoma gjumi, set te banjove, dhoma gjumi per per femi me çmimet me te lira ne treg Gjithashtu mund edhe te na vizitoni ne Faqen Ton Ne Facebook MOBILERIA FLORENTI. Dhoma shkelqim me tabure ormani 3 metra. Kuzhina moderne 2020, Kuzhina me ishull, Kuzhina me banak, Kuzhina me porosi, oferte, Kuzhina moderne, Kuzhina moderne dhe klasike, ne Shqiperi, 100 Ide me Dhoma Gjumi per Femije. Numrit të Shitjeve Vlerësimit Cmimi: Më të  15 Prill 2017 Flexaustria sjell oferten e dhomes se gjumit Donatela e cila perfshin:-Krevatin, dollapin, komon, dy komedina dhe pasqyren. Interest Lëshohet me qera shtëpia në lagjën Marigona Residence. vënd për televizor dhe karrige. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Po ashtu në hapësirën e katit janë projektuar edhe dy dhoma gjumi edhe 1 banjo. Dhomat e gjumit në MOBILERIA REAL janë të përshtatshme ose mund të modifikohen që të ju përshaten hapësirave tuaja të gjumit. Myslym Shyri, 100m përpara karburantit, Tiranë Rr. Blej online dhe prano porosinë në shtëpi. Dhoma është shumë pak e përdorur dhe në gjendje shumë të mirë. Ore Muri Hekuri 62cm. Apartamentet jane nga 108m2 deri ne 130m2. Ndërtim i vitit 2001, me hipotekë të rregullt. Ne shpenzojmë një të tretën e jetës sonë në dhomë gjumi, kështu që  Dhoma gjumi duke filluar nga 369 Euro ! Stil modern dhe klasik me cmime oferte. SUPER Gjëndje dhe SUPER Lluks. Cmimi 1300€ dhoma gjumi Dhomat e gjumit në MOBILERIA REAL janë të përshtatshme ose mund të modifikohen që të ju përshaten hapësirave tuaja të gjumit. com Donatella është dhoma e gjumit që kombinon rehatin me zgjedhje të dizajnuara mirë. Ngjyra: Pana + Kapuςino. Community See All. U themelua ne vitin 1996 me fillime modeste, por me ambicie te medha. Me nje eksperiencë më shumë se 20 vjecare në kerkim të kënaqësisë konsumatore, rritjes së larmishmërisë së produkteve, shërbimit të një cilësie sipas standarteve ndërkombëtare, vijmë me një përkushtim i cili qëndron dhe kërkon të jetë gjithmonë një simbol besimi, vazhdimësie dhe cilësie për të gjithë klientet tanë. (gazoniera dhe dhom para dhom) dhomat jan te bollshme edhe te paisura me te gjitha kushtet, me pamje nga deti dhe jane shume te qeta (nuk ka zhurme) ka vend te bollshem edhe per te parkuar makinat tuaja. Dhoma gjumi cmimet dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Page. com: Mobilje në shitje në Durrës - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Durrës ! Shpallje falas ne MirLir. DYQANET Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania Rr. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me ofertat tona apo ndonjë kërkesë ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm dhe dërgojeni atë tek ne. 304920 Euroliza apartamente Ulqin gjenden ne qender te shtojit, ne pjesen mu ne mes te Plazhit te madh, e njohur si pjesa qytet ne vehte ne ket pjese te Ulqinit, pasi qe ne afersi gjenden vetsherbimet, restaurantet, posta, ambulanca, barnatorja etj… Me poshte do te gjeni nje te listuar te gjithe vilat me 4 dhoma te ofruar per qiradhenie ne qytet por dhe ne reidencat e mirenjohura si Longhill Residence apo Rolling Hills ne periferi te Tiranes. 25/03/2017 . com Në krye të strukturave, ndryshimi i llojeve të dhomave mund të identifikohen duke përfshirë dhomë gjumi, kuzhina, banjo, dhoma e pritjes dhe përdorime të tjera të specializuara.